243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kandalló óra

755. Kandalló óra

osztrák vagy német, 1800 körül, negyedütős szerkezet, fekete lakkfestett fa tokban, faragott, aranyozott fa és bronz díszekkel, zománcfestett mezőkkel, számlap sérült

m: 57 cm