243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Betlehemesek

547. Pólya Tibor (Szolnok, 1886 - Szolnok, 1937)

Betlehemesek

akvarell, tus, papír

300*405 mm

j.b.l.: Pólya T.