243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Játékasztallá alakítható konzolasztal

757. Játékasztallá alakítható konzolasztal

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott és esztergált díszítéssel, szétnyitható lapján posztó rátéttel

79*96*46,5 cm; kinyitva: 92*96 cm