243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Az Il Redentore ünnep Velencében, 1937

531. Farkasházy Miklós (Budapest, 1895 - Budapest, 1964)

Az Il Redentore ünnep Velencében, 1937

pasztell, papír

51*71,5 cm

j.j.f.: 1937; ho. felirat: Venicia estefelé il Redentore ünnepén a kikötőben

sérült