243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Balatoni szőlődombon, 1956

426. Fenyő Andor Endre (Baja, 1904 - Budapest, 1971)

Balatoni szőlődombon, 1956

olaj, vászon

125*160 cm

j.j.l.: Fenyő 1956