243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Mappa, 6 illusztrált lap versekkel

633. ef Zámbó István (Salgótarján, 1950 -)

Mappa, 6 illusztrált lap versekkel

39*32 cm

minden oldal jelezve: ef Zámbó I.

egyedi nyomat, merített papír