243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Ülő férfi, 1973

639. Marton jelzéssel

Ülő férfi, 1973

tus, papír

280*380 mm

j.j.l.: "Drága Gyurkának kivételes szeretettel Marton 1973"