243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Két akt, 1908

525. Egry József (Újlak, 1883 - Badacsonytomaj, 1951)

Két akt, 1908

olaj, karton

69*47 cm

j.j.l.: Egry József 1908

sérült