243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Naplemente a faluban

408. Dinnyés Ferenc (Budapest, 1886 - Szeged, 1958)

Naplemente a faluban

olaj, vászon

59*43 cm

j.j.l.: Dinnyés F.