243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Hátakt, 1920-21 körül VÉDETT - NO EXPORT

470. Aba - Novák Vilmos (Budapest, 1894 - Budapest, 1941)

Hátakt, 1920-21 körül VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

88*119 cm

j.n. Kiállítva: Magyar Nemzeti Galéria: Árkádia tájain, neoklasszicizmus a festészetben, Szőnyi István és köre 1918-1928, 2001. szeptember-január, modern

katalógus 82. oldal 7. képtábla