470. Aba - Novák Vilmos (Budapest, 1894 - Budapest, 1941)
Hátakt, 1920-21 körül VÉDETT - NO EXPORT
olaj, vászon
88*119 cm
j.n. Kiállítva: Magyar Nemzeti Galéria: Árkádia tájain, neoklasszicizmus a festészetben, Szőnyi István és köre 1918-1928, 2001. szeptember-január, modern
katalógus 82. oldal 7. képtábla