243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Török "Saf" selyem imaszőnyeg

858. Török "Saf" selyem imaszőnyeg

20. sz. első fele, szenné csomózás

225*87,5 cm