243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Komód

685. Komód

magyar, 19. sz. eleje, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, paliszander intarziával, faragott lábakon, öntött bronz veretekkel, eredeti zárszerkezettel, 3 db kulccsal, kis sérülésekkel

90*129*62 cm