685. Komód
magyar, 19. sz. eleje, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, paliszander intarziával, faragott lábakon, öntött bronz veretekkel, eredeti zárszerkezettel, 3 db kulccsal, kis sérülésekkel
90*129*62 cm