243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kompozíció, 1990

615. Nádler István (Visegrád, 1938 - )

Kompozíció, 1990

litográfia, papír

840*590 mm

j.j.l.: Nádler István 1990; b.l.: Néray Katinak szeretettel 1991 máj. 9.