243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Virágcsendélet zöld vázában, 1933

481. Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940)

Virágcsendélet zöld vázában, 1933

olaj, vászon

65*51 cm

j.j.l.: Iványi Grünwald Béla 1933