243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Alföldi táj szélmalommal

430. Farkas Lőrinc, Csallóközi (Lakszakállas, 1898 - Budapest, 1973)

Alföldi táj szélmalommal

olaj, karton

30*40 cm

j.j.l.: Cs. Farkas Lőrinc