243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Florentin tükör

717. Florentin tükör

magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, sérült

110*75 cm (87*52 cm)