243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kandalló óra

689. Kandalló óra

Bécs, 19. sz. eleje, negyedütős szerkezet, jelzett: "Joseph Jefsner in Wien", tűzaranyozott bronz tok, arab számos, percbeosztásos,, (kalapács magyar pénzérmékkel pótolt)

41*26*17,5 cm

(kalapács magyar pénzérmékkel pótolt)