689. Kandalló óra
Bécs, 19. sz. eleje, negyedütős szerkezet, jelzett: "Joseph Jefsner in Wien", tűzaranyozott bronz tok, arab számos, percbeosztásos,, (kalapács magyar pénzérmékkel pótolt)
41*26*17,5 cm
(kalapács magyar pénzérmékkel pótolt)