243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szekrényóra

676. Szekrényóra

Bécs, 1780 körül, jelzett: "Andres Hochenadt Wienn", fekete lakkfestett fa tokban, öntött, vésett, cizellált sárgaréz számlappal, dátumos, spindlijáratos, negyedütős szerkezet, lánckiegyenlítővel, spindlijáratos, negyedütős szerkezet, lánckiegyenlítővel, működőképes, kulccsal, egy láb hiányzik

m: 42 cm