243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Váza pár

805. Váza pár

Japán, Új - Kutani manufaktúra, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján, egyik fedelén apró sérüléssel

m: 56 cm