243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Virágcsendélet madaras bokállyal, 1943

507. Vörös Géza (Nagydobrony, 1897 - Budapest, 1957)

Virágcsendélet madaras bokállyal, 1943

olaj, vászon

50,5*35,5 cm

j.b.l.: Vörös Géza 43