243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vitorlás kikötő háttérben a Tihanyi Apátsággal

420. Köves Albi (Újpest, 1900 - ?)

Vitorlás kikötő háttérben a Tihanyi Apátsággal

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Köves Albi