243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Nagybányai utcarészlet

442. Stanislaus, A. jelzéssel, 20. sz. első fele

Nagybányai utcarészlet

olaj, vászon

61,5*61 cm

j.j.l.: A. Stanislaus...