243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Bohóc", 1962

451. Orosz János (Budapest,1932 - )

"Bohóc", 1962

olaj, vászon

50,5*40,5 cm

j.j.l.: Orosz János 1962; ho.: Műcsarnok kiállítási címke töredék