243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Orosz templomtornyok"

595. Gross - Bettelheim Jolán (Nyitra, 1900 - Budapest, 1972)

"Orosz templomtornyok"

rézkarc, papír

420*520 mm

j.j.l.: Gross-Bettelheim