243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tanka

829. Tanka

Tibet, 19. sz. eleje, tempera, vászon selyem szegéllyel, Kalachakra és kísérete ábrázolással, apró sérülésekkel

76*50 cm