243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Pirkadat szarvasokkal

557. Keleti Gábor (Pest, 1870 - ?)

Pirkadat szarvasokkal

olaj, vászon

61*77 cm

j.j.l.: Keleti G.; b.l.: N 44