243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Két madár, 2001

638. Gerzson Pál (Hird, 1931 - )

Két madár, 2001

akvarell, papír

165*145 mm

j.j.l.: Gerzson 2001