243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szerzetes

800. Szerzetes

Japán, 19. sz. vége, bronz, színes rekeszzománc díszítéssel, sérült, hiányos

m: 39 cm