828. Tanka
Tibet, 18. sz., tempera, vászon, selyem szegéllyel, középen Dyani Buddha Amitajus trónol, körülötte négykarú Mahakala és oroszlánfejű Dakini Simhavaktra és egyéb láma ábrázolások, tibeti felirattal
62*43 cm