243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tanka

828. Tanka

Tibet, 18. sz., tempera, vászon, selyem szegéllyel, középen Dyani Buddha Amitajus trónol, körülötte négykarú Mahakala és oroszlánfejű Dakini Simhavaktra és egyéb láma ábrázolások, tibeti felirattal

62*43 cm