243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Felesége portréja, 1926

521. Medveczky Jenő (Savnik, 1902 - Budapest, 1969)

Felesége portréja, 1926

olaj, vászon

80*58,5 cm

j.j.f.: Medveczky 1926