243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Esztergom

423. Tipary Dezső (Horváti, 1887 - Budapest, 1964)

Esztergom

olaj, fa

40*30 cm

j.b.l.: Tipary Dezső