530. Szigethy István (Erzsébetváros, 1891 - Nagymaros, 1966)
Óbudai részlet, 1940 körül
olaj, vászon
74*84 cm
j.j.l.: Szigethy; ho.: "A magyar művészetért mozgalom kiállítása" kiállítási címke töredék