243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Óbudai részlet, 1940 körül

530. Szigethy István (Erzsébetváros, 1891 - Nagymaros, 1966)

Óbudai részlet, 1940 körül

olaj, vászon

74*84 cm

j.j.l.: Szigethy; ho.: "A magyar művészetért mozgalom kiállítása" kiállítási címke töredék