243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Virágcsendélet

508. Slavíček, Jan (Prága, 1900 - Prága, 1970)

Virágcsendélet

olaj, vászon

51*25,5 cm

j.j.l.: J. Slavíček; ho. cseh felirattal