243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Siegfried

543. Tichy Kálmán (Rozsnyó, 1888 - Budapest, 1968)

Siegfried

akvarell, tus, papír

245*170 mm

j.n. b.l.: Sketch I/26-7, toll 27-8 festve I/30-31