243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Bárszekrény

772. Bárszekrény

osztrák, 1910 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással, jávorfa és gyöngyház intarziával, tetején márványlappal, domborított vörösréz veretekkel, 1 db kulccsal

153*128,5*68 cm