243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Türkmén "Kysyl Ajak" szőnyeg

837. Türkmén "Kysyl Ajak" szőnyeg

19. sz. vége, szenné csomózás, töredék

196*125 cm