243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kandalló óra

687. Kandalló óra

Bécs, 1840 körül, negyedütős, automata szerkezet, fekete lakkfestett és diófa borítású, tusfestett tokban, aranyozott sárgaréz veretekkel, cizellált bronz és zománcozott számlappal, ingával,

72*36,5*16 cm