243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Elektromos asztali óra

789. Elektromos asztali óra

német, 1920 körül, márvány talpon, csiszolt üveg tokban elektromágneses óraszerkezet, fém számlapján jelzett: Bulle Clockette Brevete S.G.D.G., működő szerkezet, apró hibával

27*17*13,4 cm