243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Alak tájban, 1902

456. Czigány Dezső (Budapest, 1883 - Budapest, 1937)

Alak tájban, 1902

olaj, vászon

46*42 cm

j.j.l.: Czigány D. 1902