686. Emeletes írószekreter VÉDETT - NO EXPORT
magyar, 18. sz. vége, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, topolyagyökér és jávorfa intarziával, tusfestett díszítéssel, lehajtható írólapja mögött 6 kis fiókkal, öntött bronz veretekkel, 1 db kulccsal, sérült
225*128*70 cm