243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Emeletes írószekreter VÉDETT - NO EXPORT

686. Emeletes írószekreter VÉDETT - NO EXPORT

magyar, 18. sz. vége, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, topolyagyökér és jávorfa intarziával, tusfestett díszítéssel, lehajtható írólapja mögött 6 kis fiókkal, öntött bronz veretekkel, 1 db kulccsal, sérült

225*128*70 cm