243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Csendélet gitárral, 1968

496. Medveczky Jenő (Savnik, 1902 - Budapest, 1969)

Csendélet gitárral, 1968

olaj, tempera, farost

80*60 cm

j.b.l.: Medveczky 68