243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Könyöklő kisfiú

483. Gráber Margit (Budapest, 1895 - Budapest, 1993)

Könyöklő kisfiú

olaj, vászon

60,5*80,5 cm

j.b.l.: Gráber