243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Buddha - Shakyamuni - oltárdísz

808. Buddha - Shakyamuni - oltárdísz

Tibet, 19. sz., tűzaranyozott vörösréz

24*20,5 cm