243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Irattartó szekrény

788. Irattartó szekrény

magyar, 20. sz. eleje, tölgyfa és bükkfa, fiókos és rekeszes egységekkel, 2 db kulccsal

141*90*45 cm