243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szalonasztal

743. Szalonasztal

magyar, 18. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, egy fiókkal

75,5*117*75 cm