243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Türkmén "Tekke" szőnyeg

836. Türkmén "Tekke" szőnyeg

20. sz. eleje, szenné csomózás, végein kis sérüléssel

286*200 cm