243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Írókomód

731. Írókomód

francia, 19. sz. vége, fenyőfa és tölgyfa alapon mahagóni borítással, lehajtható felső fióklapja mögött 3 kis fiókkal, írólapján préselt, aranyozott bőr borítással, tetején profilált márványlappal, 2 db kulccsal

83*102*49,5 cm