243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Háromrészes üvegablak terv, 1970-es évek

568. Bor Pál (Budapest, 1889 - Budapest, 1982)

Háromrészes üvegablak terv, 1970-es évek

akvarell, grafit, papír

300*420 mm

j.n. ho.: Gellér Katalin művészettörténész igazolásával