243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Bibliai jelenet, 1920

519. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Bibliai jelenet, 1920

olaj, karton

49*69,5 cm

j.j.l.: Herman Lipót 1920 (utólagosan bekarcolt)