243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Virágcsendélet

524. Tóth Menyhért (Mórahalom, 1904 - Budapest, 1980)

Virágcsendélet

olaj, papír

35,5*25 cm

j.j.l.: TM